!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '400537611622534'); fbq('track', 'PageView'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-202335709-1'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-E3T6E8L5MG');
drut do belowania

Drut do belowania

W stałej ofercie posiadamy druty żarzone do belowania / belownicy (suche lub oliwione) o średnicy od 2,50 do 4,50 mm. Druty są dostarczane w kręgach lub pakietach. Średnica drutu może być wyprodukowana zgodnie ze specyfikacją zamówienia w przedziale co 0,10 mm.

Przykładowe zastosowania:

  • Pakowanie makulatury, odpadów, pet i plastiku
  • Prasy zmniejszające objętość surowców wtórnych
  • Sortownie śmieci i składowiska odpadów
  • Sklepy, markety i producenci opakowań
  • Recykling
ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Dane techniczne

Produkowane przez Stalex druty żarzone do belowania / belownicy (suche lub oliwione) charakteryzują się wysoką precyzją wykonania oraz dużą odpornością na rozciąganie i zrywanie. Oliwienie powierzchni drutu spowalnia proces utleniania i wpływa na płynność procesu belowania. Średnica i waga drutów są w pełni dostosowane do potrzeb i specyfikacji zamówienia. Kontrolujemy każdy etap produkcji, aby zapewnić jak najwyższą jakość oferowanych drutów żarzonych do belowania / belownicy. Zapewniamy wysoką jakość, szybką dostawę, sprzedaż hurtową i detaliczną, atrakcyjne ceny.

ŚREDNICA DRUTU 2,50 - 4,50 mm
WYTRZYMAŁOŚĆ 380 - 450 MPa
FORMA PAKOWANIA kręgi, pakiety
ZAKRES WAGOWY 100 - 500 kg (kręgi), 40 kg (pakiety)
TOLERANCJA ŚREDNICY +/- 0,03 mm
POWIERZCHNIA DRUTU gładka
GATUNEK C4D, SAE1006

Zdjęcia produktu

Materiały PDF

W poniższych dokumentach, znajdą Państwo opis oraz dokumentację, produkowanych przez nas drutów, prętów oraz zbrojeń.

Drut do belowania

Pobierz · Wyświetl dokument

Oferta drutów

Pobierz · Wyświetl dokument

Wszystkie produkty

Pobierz · Wyświetl dokument